ЗАПРАВКА АВТОМОБИЛЯ FOTON 1043-1 ТОПЛИВОМ

 Пальне.

Необхідно використовувати дизельне пальне літнє або зимове згідно з ДСТУ 3868-99. В залежності від кліматичних умов та сезону  пропонуються наступні марки пального:

Вище 4°C                     Л-0,1-40

-25°С…4°С                  З-0,1-25

                                     

Пальне повинне відстоюватися протягом тижня і бути профільтрованим через шовкову тканину. Заправку автомобільних ємкостей проводити за допомогою чистих пристосувань. При високій температурі навколишнього середовища допускається використовувати пальне, що призначене для низької температури, але при низькій  температурі використовувати пальне, що призначене для  високих температурах не допускається. Це може призвести до блокування паливопроводів та до порушення роботи двигуна.

Використовуйте пальне першого або вищого ґатунків. Не допускайте використання пального з високим вмістом сірки. Це може призвести до корозії двигуна.

Для видалення повітря з паливної системи автомобіля необхідно послабити заглушку 1 на інжекторному насосі та заглушку на паливному фільтрі тонкої очистки. Відверніть ковпачок 2 на насосі ручної подачі палива і прокачуйте паливо вручну доки не перестануть іти бульбашки повітря з заглушок. Затягніть щільно заглушки і загвинтіть вручну ковпачок 2 насосу ручної прокачки.

 

З паливного фільтру низького тиску через кожні 12000 км пробігу слід зливати конденсат. Заміну фільтру необхідно проводити кожні 36000 км.